Kosiarka spalinowa z napędem UR-LS48575EX URSUS
NAC

Kosiarka spalinowa z napędem UR-LS48575EX URSUS

EAN: 5902067851067 NR KATALOGOWY: UR-LS48575EX
1 489,00 zł
Darmowa wysyłka

Kosiarka spalinowa z napędem URSUS UR-LS48575EX idealnie sprawdzi się podczas pielęgnacji trawników w przydomowych ogródkach czy na działce, również tych o dużych powierzchniach.

Ilość
Dostępny w magazynie wysyłka w 24h

KOSIARKA SPALINOWA Z NAPĘDEM UR-LS48575EX URSUS, z silnikiem 4-suwowym Briggs & Stratton z serii 575EX Series o pojemności 140 cm3 wyposażonym w system ReadyStart™. Szerokość koszenia wynosi 48 cm, a wysokości regulowana 6-stopniowo w zakresie 25 - 75 mm. Kosiarka posiada funkcję mielenia "mulczowania" dzięki specjalnie wyprofilowanemu ostrzu noża, trawa jest mielona i wciskana w trawnik, gdzie posłuży za nawóz co zdecydowanie wpłynie na jej kondycję. Dzięki systemowi mycia obudowy łatwo utrzymać urządzenie w czystości. Wyposażona w obudowę wykonaną ze stali oraz ergonomiczne rączki ułatwiające sterowanie. Posiada duże łożyskowe koła, ułatwiające jej prowadzenie. Kosiarki spalinowe sprawdzają się znakomicie na rozległym terenie a także do trawy wysokiej i mokrej. Dzięki niezależnemu źródłowi zasilania możemy kosić trawę na terenach mniej dostępnych albo pozbawionych dostępu do prądu. Jeśli kosimy teren o powierzchni przekraczającej 500 metrów kwadratowych, powinniśmy zastanowić się nad wyborem właśnie kosiarki spalinowej. Koszenie trawy jest podstawowym zabiegiem pielęgnacyjnym, dzięki któremu trawnik pięknie się prezentuje. Kosiarka nie jest zalana olejem ani paliwem. Pierwsza wymiana oleju powinna zostać wykonana po 5 godzinach pracy, silnik pracuje wtedy na docieraniu. Następna po 20-25 godzinach. Na naszych aukcjach można dokupić zalecany olej do kosiarek NAC/URSUS.

Gwarancja Door to Door zapewnia wyjątkowy komfort kupującemu. W przypadku, gdy nasze urządzenie ulegnie awarii, dzwonimy do serwisu (numer w gwarancji). Następnie producent zleca pod nasz adres kuriera, który zawozi do serwisu wadliwy sprzęt. Po naprawie kurier zwraca towar do klienta. Wszystkie koszty transportu ponosi serwis producenta NAC.

Jesteśmy AUTORYZOWANYM CERTYFIKOWANYM dystrybutorem Marki NAC co gwarantuje Państwu nabycie oryginalnych produktów, pochodzących z bezpośredniej, legalnej dystrybucji i 100% możliwość skorzystania z pełnej gwarancji firmy NAC.

UR-LS48575EX

Opis

Waga (kg)
30
Pojemność kosza (l)
65
Pojemność silnika (cm3)
140
Rodzaj kosza
siatkowy z plastikową pokrywą
Silnik
czterosuwowy, jednocylindrowy
Seria silnika
Brigs&Stratton 575ex Series
Regulacja wysokości koszenia
Tak
Zakres (mm)
25-75
Inne
system mycia obudowy
Średnica kół przednich/tylnych (cm)
18/25
Szerokość koszenia (cm)
48
Funkcje
wyrzut tylny, wyrzut do kosza, wyrzut boczny, mielenie, napęd
Rodzaj paliwa
benzyna bezołowiowa Pb95
System przenoszenia napędu
przekładnia pasowa
Obudowa
stalowa
Typ zasilania
Spalinowe

Specyficzne kody

Zobacz także

Tagi

ursus

,

kosiarka do trawy

,

mocna kosiarka

,

kosiarka z napędem

,

UR-LS48575EX

,

Komentarze

Napisz swoją opinię

Kosiarka spalinowa z napędem UR-LS48575EX URSUS

Kosiarka spalinowa z napędem URSUS UR-LS48575EX idealnie sprawdzi się podczas pielęgnacji trawników w przydomowych ogródkach czy na działce, również tych o dużych powierzchniach.

Napisz swoją opinię