Szlifierka do gipsu 800W VSR771 Vander
Vander

Szlifierka do gipsu 800W VSR771 Vander

EAN: 5907377560302 NR KATALOGOWY: VSR771
399,00 zł
Darmowa wysyłka

Szlifierka do gipsu 800W VSR771 Vander to urządzenie precyzyjne i łatwe w obsłudze. Niezastąpione przy pracach wykończeniowych.

Ilość
Dostępny w magazynie wysyłka w 24h

Wprowadzona do oferty szlifierka do regipsu VSR771 charakteryzuje się wielostronnością użytkowania i poręcznością. Ergonomia i gumowane wykończenie obudowy pozwala na precyzyjne i prostsze posługiwanie się urządzeniem. Opcja powolnego startu i regulacja obrotów daje pełną kontrolę nad działaniem urządzenia. Zastosowano tu również kontrolę zasysania pyłu niespotykaną w większości szlifierek na rynku. Demontowalna górna część obudowy tarczy ułatwia szlifowanie narożników. Do dyspozycji użytkownika oddano także wbudowane oświetlenie LED o mocy 3,8W doskonale oświetlające obszar roboczy przed urządzeniem. Ponadto urządzenie posiada dodatkową rączkę z możliwością montażu po lewej i prawej stronie maszyny. Jest to udogodnienie wprowadzone z myślą o łatwości obsługi i dla osób prawo i leworęcznych. Urządzenie posiada łatwy dostęp do szczotek, pozwalając na ich szybką wymianę. Do zestawu dołączono worek na pył w wypadku nie stosowania odkurzacza przemysłowego, torbę przenośną ułatwiającą transport urządzenia, zapasowy komplet szczotek węglowych, komplet zatyczek do uszu, zestaw papierów ściernych o różnej gęstości grysu.

Produkty marki Vander to linia urządzeń dla wymagających majsterkowiczów, którzy cenią sobie niezawodność, jakość i wygodę pracy. Narzędzia, które znajdują się w ofercie w pełni wyposażą każdy warsztat zarówno w podstawowe elektronarzędzia jak i specjalistyczne maszyny do zadań specjalnych. Nowe technologie, wykorzystywane przez producenta zapewnią, że urządzenia te będą służyć wiele lat a praca nimi będzie czystą przyjemnością. Narzędzia marki Vander nie boją się wyzwań a poszerzająca się gama dostępnych modeli otwiera przed użytkownikiem nowe możliwości.

VSR771

Opis

Napięcie (V)
230
Średnica talerza (mm)
180
Waga (kg)
2,7
Prędkość obrotowa bez obciążenia (obr/min)
1200-2300
Średnica tarczy (mm)
190
Moc (W)
800
Prędkość obrotowa na biegu jałowym (obr/min)
1200-2300
Klasa izolacyjna
II
Poziom mocy akustycznej (dB (A))
99
Średnica węża ssącego (mm)
32
Średnica stosowanego papieru ściernego (mm)
190 mm
Typ zasilania
Sieciowe
Rodzaj szlifierki
Do gładzi

Specyficzne kody

Tagi

szlifierka do gładzi

,

Komentarze

Napisz swoją opinię

Szlifierka do gipsu 800W VSR771 Vander

Szlifierka do gipsu 800W VSR771 Vander to urządzenie precyzyjne i łatwe w obsłudze. Niezastąpione przy pracach wykończeniowych.

Napisz swoją opinię