NEUTRALIZATOR ZAPACHÓW ODŚWIEŻACZ Normatek

NEUTRALIZATOR ZAPACHÓW ODŚWIEŻACZ Normatek

EAN: 5908218984332 NR KATALOGOWY: NT1033
23,00 zł
Darmowa wysyłka

"One Shot" marki Normatek to środek o podwójnym działaniu, odświeżacza powietrza i neutralizatora nieprzyjemnych zapachów.

Ilość
Dostępny w magazynie wysyłka w 24h

"One Shot" marki Normatek to środek o podwójnym działaniu, odświeżacza powietrza i neutralizatora nieprzyjemnych zapachów. Określenie "One Shot" oznacza, iż wystarczy jedno przyciśnięcie „spustu”, aby świeży zapach rozszedł się po całym pomieszczeniu. Jest to silnie skoncentrowany aerozol, więc znakomicie nadaje się wszędzie tam, gdzie mamy do czynienia z większą powierzchnią użytkową, której przeznaczenie na ogół przyczynia się do powstawania nieprzyjemnych zapachów (np. siłownie, przebieralnie, sanitariaty itp.).

Neutralizator zapachów Normatek - Kawa Dzięki swej unikalnej formule i zwiększonej pojemności nasz preparat jest bardzo wydajny, przez co wystarcza zwykle na dłużej niż tradycyjny środek tego typu. Nawet przy jednokrotnym użyciu, zapach utrzymuje się do kilku dni. Dodatkowo działa błyskawicznie, w przeciągu kilku sekund skutecznie wiąże i neutralizuje wszelkie przykre zapachy z otoczenia. Jednocześnie odświeża i trwale wypełnia powietrze wonią świeżo zaparzonej kawy. "One Shot" dostępny jest także w innych wariantach zapachowych jak Cytrus, Wanilia i nowość Orientalny.

Zalety produktu:

  • ma dużą pojemność 600 ml
  • silnie skoncentrowany, jedno naciśnięcie wystarcza na 200 m3
  • posiada specjalne substancje czynne do zwalczania zapachu
  • bardzo wydajny dzięki unikalnej formule
  • długo utrzymuje się w powietrzu
  • szybki i łatwy w użyciu dzięki specjalnemu wentylowi
  • ekologiczny - substancje czynne nie zawierają metali ciężkich i składników szkodliwych dla warstwy ozonowej 
  • cztery różne warianty zapachowe

Zastosowanie:

Środek doskonale sprawdza się w eliminacji nieprzyjemnych zapachów zarówno na klatkach schodowych, halach produkcyjnych, w magazynach, jaki i w siłowniach, domach opieki, w szpitalach, czy w spalarniach śmieci, kompostowniach oraz hodowlach bydła. Wszędzie tam, gdzie uciążliwa woń może dawać się we znaki. "One Shot" jest najprostszym i najbardziej skutecznym sposobem odświeżania dużych pomieszczeń.

NT1033

NT1033

Specyficzne kody

Tagi

odświeżacz powietrza

,

Komentarze

Napisz swoją opinię

NEUTRALIZATOR ZAPACHÓW ODŚWIEŻACZ Normatek

"One Shot" marki Normatek to środek o podwójnym działaniu, odświeżacza powietrza i neutralizatora nieprzyjemnych zapachów.

Napisz swoją opinię