ŚRODEK DO USUWANIA FARBY I USZCZELEK Normatek

ŚRODEK DO USUWANIA FARBY I USZCZELEK Normatek

EAN: 5908218984172 NR KATALOGOWY: NT1012
18,99 zł
Darmowa wysyłka

Środek do usuwania farb i uszczelek 400ml. NT1012 Normatek

Ilość
Dostępny w magazynie wysyłka w 24h

Środek do usuwania farb i uszczelek NT-1012 doskonale sprawdza się przy usuwaniu powłok farb, lakierów, olejów, żywic, a także smoły oraz resztek wyschniętego kleju, gumy, silikonu i uszczelek. Preparat zastępuje konwencjonalne, mechaniczne usuwanie pozostałości, które może powodować uszkodzenia powierzchni.

Preparat sprawdza się również przy usuwaniu trudno zmywalnego nagaru silnikowego spotykanego przy rozszczelnieniu wtryskiwaczy i głowicy, doskonale usuwa nagary z zaworów egr i inne zanieczyszczenia, które nie dadzą się wybawić tradycyjnymi środkami. Po zastosowaniu środka powierzchnia pozostaje metalicznie czysta. Bazuje na kombinacji cześciowo biodegradowalnych rozpuszczalników, które nie są toksyczne oraz drażniące. Środek nadaje się do usuwania wszelkich powłok na bazie na spoiw organicznych.

Środek do usuwania farb i uszczelek

Zalety produktu:

  • może być stosowany na pionowych powierzchniach
  • oszczędza narzędzia i czas
  • bardzo skuteczny
  • obniża koszty zakupu wielu preparatów czyszczących
  • aktywne substancje zawarte w produkcie zapewniają doskonałe właściwości czyszczące

Zastosowanie:

Preparat NT-1012 znajduje zastosowanie zarówno w zakładach przemysłowych, w warsztatach samochodowych jak i warunkach domowych. Preparat  służy szybkiemu i łatwemu usuwaniu olejów, żywic, smoły, wyschniętego kleju i uszczelek, jak również stwardniałych mas uszczelniających z części samochodowych np. pozostałości uszczelek pod głowicowych oraz innych maszyn. 

Środek działa szczególnie efektywnie w przypadku farb jednoskładnikowych, w tym: farb chlorokauczukowych, farb proszkowych, farb akrylowych, farb olejnych oraz elastomerów.

UWAGA!!! Środek silnie aktywny. Nie należy nanosić go na powierzchnie lakierowane oraz plastikowe profile okien, gdyż mogą zostać uszkodzone.

Pojemność 400 ml

NT1012

Opis

pojemność [l]
0,4

Specyficzne kody



Komentarze

Napisz swoją opinię

ŚRODEK DO USUWANIA FARBY I USZCZELEK Normatek

Środek do usuwania farb i uszczelek 400ml. NT1012 Normatek

Napisz swoją opinię