Ostrzałka do łańcuchów aluminiowa podstawa 250W SHE250-F NAC
NAC

Ostrzałka do łańcuchów aluminiowa podstawa 250W SHE250-F NAC

EAN: NR KATALOGOWY: SHE250-F
109,00 zł

Ostrzałka do łańcuchów 250W SHE250-F NAC przeznaczona do ostrzenia wszystkich modeli łańcuchów, zarówno pilarek elektrycznych, jak i spalinowych.

Ilość
Nie ma wystarczającej ilości produktów w magazynie

Ostrzałka do łańcuchów SHE250-F NAC z niezawodnym, elektrycznym silnikiem o mocy 250W i tarczą szlifierską (100 x 3,2 x 10 mm). Nadaje się do ostrzenia wszystkich modeli łańcuchów, zarówno pilarek elektrycznych, jak i spalinowych. Regulacja napięcia łańcucha, regulowane imadło z regulacją kąta i ogranicznik głębokości, gwarantują precyzję ostrzenia każdego ogniwa. W podstawie wykonanej z aluminium znajdują się 4 otwory, dzięki którym możemy zamocować urządzenie do stołu roboczego.

Gwarancja Door to Door zapewnia wyjątkowy komfort kupującemu. W przypadku, gdy nasze urządzenie ulegnie awarii, dzwonimy do serwisu (numer w gwarancji). Następnie producent zleca pod nasz adres kuriera, który zawozi do serwisu wadliwy sprzęt. Po naprawie kurier zwraca towar do klienta. Wszystkie koszty transportu ponosi serwis producenta NAC.

Jesteśmy AUTORYZOWANYM CERTYFIKOWANYM dystrybutorem Marki NAC co gwarantuje Państwu nabycie oryginalnych produktów, pochodzących z bezpośredniej, legalnej dystrybucji i 100% możliwość skorzystania z pełnej gwarancji firmy NAC.

SHE250-F

Opis

Prędkość obrotowa (obr/min)
7500
Waga (kg)
1,7
Moc (W)
250
Silnik
elektryczny, komutatorowy
Rozmiar tarczy (mm)
100 x 3,2 x 10
Kąt ostrzenia prawa lewa (stopnie)
35