NAGRZEWNICA ELEKTRYCZNA XARAM XE 3,3 KW
XARAM

NAGRZEWNICA ELEKTRYCZNA XARAM XE 3,3 KW

EAN: 5709336430240 NR KATALOGOWY: XE3,3
269,00 zł
Darmowa wysyłka
Ilość
Dostępny w magazynie wysyłka w 24h

XARAM Energy jest to marka urządzeń mająca za zadanie dostarczyć urządzenia o najlepszym stosunku jakości do ceny. Nagrzewnice można zastosować jako główne źródło ciepła lub jako dodatkowego źródła ciepła w celu szybszego dogrzania ogrzewanego pomieszczenia. Nagrzewnice Elektryczne XARAM Energy przeznaczone są do ogrzewania pomieszczeń o różnorodnym przeznaczeniu. Najczęściej są wykorzystywane do ogrzewania hal produkcyjnych, warsztatów, pomieszczeń magazynowych, pomieszczeń socjalnych, mieszkań, pomieszczeń sklepowych i innych. Konstrukcja i wyposażenie umożliwiają zastosowanie ich zarówno jako głównych źródeł ciepła, jak i źródeł dodatkowych używanych w celu dogrzewania. Bardzo dobrze spisują się jako przenośne źródła ciepła służące do ogrzewania pomieszczeń znajdujących się w trakcie prac budowlanych oraz prac wykończeniowych.

ZASTOSOWANIE:

Prace budowlane, ogrzewanie obiektów przemysłowych i rolnych: hal, magazynów, szklarni, warsztatów itp. Idealne do precyzyjnego utrzymywania stałej temperatury w pomieszczeniach, w których wymagane jest wysokiej jakości powietrze. Wytrzymała – zaprojektowana do ciągłej pracy przez kilka miesięcy w sezonie zimowym. Wysoki poziom zabezpieczeń (IP44) pozwala na bezpieczne stosowanie nawet w obiektach o dużej wilgotności powietrza.

KONSTRUKCJA I ZASILANIE:

Nagrzewnice produkowane są według europejskich standardów. Obudowy wykonane są z blach ze stali nierdzewnej, co bardzo dobrze zabezpiecza je przed korozją. Szczelne grzałki rurkowe nie przepalają się. Nagrzewnice wyposażone są w stojaki i rączki umożliwiające swobodny transport również podczas pracy urządzenia.

 

 

XE3,3

Opis

Waga (kg)
7,5
Zasilanie (V/Hz)
230/50
Klasa bezpieczeństwa
IP44
Wymiary (mm)
250 x 250 x 420
Przepływ powietrza (m3/h)
400
Natężenie prądu zasilania maksymalne (A)
14,3
Średnica wentylatora (mm)
230
Zakres termostatu (°C)
0-35
Moc (kW)
3,3
Wydajność (kcal/h)
1420 – 2840
Regulacja termostatu
standard

Specyficzne kody

Tagi

dmuchawa elektryczna

,

piec nadmuchowy

,

Komentarze

Napisz swoją opinię

NAGRZEWNICA ELEKTRYCZNA XARAM XE 3,3 KW

Napisz swoją opinię