NAGRZEWNICA ELEKTRYCZNA XE 15 - 15kW 400V XARAM
XARAM

NAGRZEWNICA ELEKTRYCZNA XE 15 - 15kW 400V XARAM

EAN: NR KATALOGOWY: XE15
1 059,00 zł
Darmowa wysyłka

Nagrzewnica elektryczna XARAM Energy 15 kW idealnie ogrzeje hale produkcyjne, magazyny, szklarnie, warsztaty, mieszkania czy pomieszczenia sklepowe i inne.

Ilość
Dostępny w magazynie wysyłka w 24h

Nagrzewnica elektryczna XARAM Energy / Heater 15 kW dedykowana jest do ogrzewania pomieszczeń o różnorodnym przeznaczeniu. Konstrukcja i wyposażenie umożliwiają zastosowanie ich zarówno jako głównych źródeł ciepła, jak i źródeł dodatkowych używanych w celu dogrzewania. Bardzo dobrze spisuje się jako przenośne źródło ciepła służące do ogrzewania pomieszczeń znajdujących się w trakcie prac budowlanych oraz prac wykończeniowych. Urządzenie zaprojektowane do ciągłej pracy przez kilka miesięcy w sezonie zimowym. Wysoki poziom zabezpieczeń (IP44) pozwala na bezpieczne stosowanie nawet w obiektach o dużej wilgotności powietrza. Nagrzewnice produkowane są według europejskich standardów. Obudowy wykonane są z blach ze stali nierdzewnej, co bardzo dobrze zabezpiecza je przed korozją. Szczelne grzałki rurkowe nie przepalają się. Nagrzewnice wyposażone są w stojaki, rączki i kółka umożliwiające swobodny transport również podczas pracy urządzenia.

ZASTOSOWANIE:

Prace budowlane, ogrzewanie obiektów przemysłowych i rolnych: hal, magazynów, szklarni, warsztatów itp. Idealne do precyzyjnego utrzymywania stałej temperatury w pomieszczeniach, w których wymagane jest wysokiej jakości powietrze. Wytrzymała – zaprojektowana do ciągłej pracy przez kilka miesięcy w sezonie zimowym. Wysoki poziom zabezpieczeń (IP44) pozwala na bezpieczne stosowanie nawet w obiektach o dużej wilgotności powietrza.

KONSTRUKCJA I ZASILANIE:

Nagrzewnice produkowane są według europejskich standardów. Obudowy wykonane są z blach ze stali nierdzewnej, co bardzo dobrze zabezpiecza je przed korozją. Szczelne grzałki rurkowe nie przepalają się. Nagrzewnice wyposażone są w stojaki i rączki umożliwiające swobodny transport również podczas pracy urządzenia.

 

XE15

Opis

Zasilanie (V/Hz)
400/50
Waga (kg)
15,5
Klasa bezpieczeństwa
IP44
Przepływ powietrza (m3/h)
990
Wymiary (cm)
33 x 52 x 53
Średnica wentylatora (mm)
300
Zakres termostatu (°C)
0-40
Moc (kW)
15
Wydajność (kW)
7,5 - 15
Wydajność (kcal/h)
6,450 - 12,900
Nastawna pozycja 2
Wentylator
Nastawna pozycja 3
7,5 kW (7500 W)
Nastawna pozycja 4
15 kW (15000 W)
Maks. zużycie prądu (A)
21,7
Termostat
Standard
Maksymalna temperatura (°C)
120

Specyficzne kody

Tagi

dmuchawa elektryczna

,

piec nadmuchowy

,

Komentarze

Napisz swoją opinię

NAGRZEWNICA ELEKTRYCZNA XE 15 - 15kW 400V XARAM

Nagrzewnica elektryczna XARAM Energy 15 kW idealnie ogrzeje hale produkcyjne, magazyny, szklarnie, warsztaty, mieszkania czy pomieszczenia sklepowe i inne.

Napisz swoją opinię