Nagrzewnica elektryczna 5kW 400V HEATER XE 5 XARAM
XARAM

Nagrzewnica elektryczna 5kW 400V HEATER XE 5 XARAM

EAN: 5709336440249 NR KATALOGOWY: XE5
489,00 zł
Darmowa wysyłka

NAGRZEWNICA ELEKTRYCZNA Energy HEATER 5kW XARAM, do ogrzewania hal produkcyjnych, warsztatów, pomieszczeń magazynowych, pomieszczeń socjalnych, mieszkań, pomieszczeń sklepowych i innych.

Ilość
Dostępny w magazynie wysyłka w 24h

PRODUKT POLSKI !!! SOLIDNY !!!

NAGRZEWNICA ELEKTRYCZNA Energy HEATER 5kW XARAM, dedykowana jest do ogrzewania pomieszczeń o różnorodnym przeznaczeniu. Najczęściej wykorzystywana jest do ogrzewania hal produkcyjnych, warsztatów, pomieszczeń magazynowych, pomieszczeń socjalnych, mieszkań, pomieszczeń sklepowych i innych. Konstrukcja i wyposażenie umożliwiają zastosowanie jej zarówno jako głównego źródła ciepła, jak i źródła dodatkowego używanego w celu dogrzewania. Bardzo dobrze spisuje się jako przenośne źródło ciepła służące do ogrzewania pomieszczeń znajdujących się w trakcie prac budowlanych oraz prac wykończeniowych. Zwarta budowa, duża wydajność cieplna, cicha praca, brak emisji spalin oraz brak zużycia tlenu są cechami decydującymi o jej przydatności do ogrzewania pomieszczeń, w których przebywają ludzie i zwierzęta. Nagrzewnice elektryczne w trakcie pracy, w przeciwieństwie do nagrzewnic spalinowych bez odprowadzenia spalin, nie emitują pary wodnej. Fakt ten powoduje przydatność tych urządzeń do ogrzewania pomieszczeń w celu ich osuszania lub gdzie wysoka wilgotność jest niewskazana. Nagrzewnica wyposażona jest w termostat, pozwalający regulować maksymalną temperaturę w pomieszczeniu. Posiada wbudowane mechanizmy zabezpieczające przed przegrzaniem i pożarem w postaci funkcji RESET. Nagrzewnica XARAM Energy HEATER posiada wytrzymałą metalową obudowę z mocnymi, izolowanymi (ze względów bezpieczeństwa) uchwytami do przenoszenia. Wewnątrz nagrzewnicy znajdują się wykonane ze stali nierdzewnej elementy grzejne, które są dodatkowo odizolowane od obudowy. Moc grzewcza regulowana jest za pomocą przełącznika głównego, pozycja I moc 3300 W, pozycja II moc 5000 W. Może pracować w trybie wentylatora po wybraniu przełącznikiem głównym trybu oznaczonego piktogramem wentylatora. W celu lepszej dystrybucji ciepła w ogrzewanym pomieszczeniu w trakcie pracy, w sposób ciągły, wymuszają obieg powietrza nawet gdy elementy grzejne są wyłączone. Pozwala to na wyrównywanie temperatury powietrza w różnych częściach pomieszczenia.

 

XE5

Opis

Waga (kg)
8
Klasa bezpieczeństwa
IP44
Zasilanie (V/Hz)
400/50
Przepływ powietrza (m3/h)
435
Wymiary (cm)
30 x 38 x 40
Średnica wentylatora (mm)
230
Zakres termostatu (°C)
0-40
Moc (kW)
5
Wydajność (kW)
3,3 - 5
Wydajność (kcal/h)
2,830 - 4,300
Nastawna pozycja 2
Wentylator
Nastawna pozycja 3
3,3 kW (3300 W)
Nastawna pozycja 4
5 kW (5000 W)
Maks. zużycie prądu (A)
7,2
Termostat
Standard
Maksymalna temperatura (°C)
120

Specyficzne kody

Tagi

dmuchawa elektryczna

,

piec nadmuchowy

,

Komentarze

Napisz swoją opinię

Nagrzewnica elektryczna 5kW 400V HEATER XE 5 XARAM

NAGRZEWNICA ELEKTRYCZNA Energy HEATER 5kW XARAM, do ogrzewania hal produkcyjnych, warsztatów, pomieszczeń magazynowych, pomieszczeń socjalnych, mieszkań, pomieszczeń sklepowych i innych.

Napisz swoją opinię