Kosa spalinowa 3KM BP540-30B-V NAC
NAC

Kosa spalinowa 3KM BP540-30B-V NAC

EAN: 5902067851289 NR KATALOGOWY: BP540-30B-V
439,00 zł

Kosa spalinowa 3KM BP540-30B-V NAC perfekcyjnie sprawdzi się nawet w trudno dostępnych miejscach m. in. przy ogrodzeniu, krawężniku, na nierównym terenie.

Ilość
Nie ma wystarczającej ilości produktów w magazynie

Kosa spalinowa BP540-30B-V NAC posiada głowicę z żyłką tnącą o szerokości koszenia 42 cm i tarczę tnącą o szerokości pracy 25,5 cm, by sprostać bardziej wymagającym zadaniom. Kosa ta wyposażona jest w wytrzymały silnik o pojemności 54 cm3 i mocy 3 KM, co sprawia, że jest niezwykle wszechstronna i może być wykorzystywana do prac przydomowych oraz przez najbardziej wymagających użytkowników przy profesjonalnym użytkowaniu. Silnik ten charakteryzuje się bezawaryjnością i niskim zapotrzebowaniem na paliwo. Kosa została wyposażona w szelki i regulowany uchwyt typu V (tzw. rowerowy). Posiada składany wał napędowy, co bardzo ułatwia przechowywanie i transport. Kosa wyposażona jest w funkcję samoczynnego podawania żyłki a dołączona do zestawu tarcza tnąca pozwala w szybki i łatwy sposób uporać się z krzakami oraz twardymi łodygami chwastów.

Gwarancja Door to Door zapewnia wyjątkowy komfort kupującemu. W przypadku, gdy nasze urządzenie ulegnie awarii, dzwonimy do serwisu (numer w gwarancji). Następnie producent zleca pod nasz adres kuriera, który zawozi do serwisu wadliwy sprzęt. Po naprawie kurier zwraca towar do klienta. Wszystkie koszty transportu ponosi serwis producenta NAC.

Jesteśmy AUTORYZOWANYM CERTYFIKOWANYM dystrybutorem Marki NAC co gwarantuje Państwu nabycie oryginalnych produktów, pochodzących z bezpośredniej, legalnej dystrybucji i 100% możliwość skorzystania z pełnej gwarancji firmy NAC.

BP540-30B-V

Opis

Pojemność silnika (cm3)
54
Szerokość cięcia żyłką (cm)
42
Waga (kg)
7,6
Moc (KM)
3
Prędkość obrotowa bez obciążenia (obr/min)
7500
Rodzaj paliwa
mieszanka paliwowa
Szerokość cięcia tarczą (cm)
25,5
Uchwyt
typu V
Typ silnika
dwusuwowy
Color
pomarańczowy
Poziom hałasu (dbA)
114
Pojemność zbiornika paliwa (l)
1,3
Rozruch
ręczny
Średnica otworu narzędzi tnących (mm)
26
Rękojeść
regulowana
Proporcje mieszanki paliwowej
25
Wał
dzielony
Typ zasilania
Spalinowe