Koszty dostawy


Kupuj bez kosztów dostawy! Robiąc zakupy w Majsterkowanie.eu o wartości wyższej niż 500zł nie płacisz za doręczenie przesyłki.


Czas realizacji zamówień

Standardowy czas realizacji zamówienia wynosi do 24h, jeżeli zamówienie złożone do godziny 14 towar zostanie wysłany tego samego dnia.


Przydatne informacje:

» jeśli kurier nie zastanie Cię pod podanym adresem dostawy, zostawi awizo z informacją o ponownym terminie próby doręczenia lub ze wskazaniem czasu i miejsca, gdzie powinieneś odebrać przesyłkę osobiście.

Formy wysyłki

W sklep internetowym Majsterkowanie.eu możesz wybrać jedną z form dostawy:

» darmowa dostawa kurier 

» w chwili nadania przesyłki otrzymasz informację na podany adres e-mail,

» kurierzy dostarczają paczki w dni robocze, zazwyczaj w godzinach 8:00 - 18:00,

» w przypadku problemu z doręczeniem przesyłki kurierzy zazwyczaj podejmują próbę kontaktu telefonicznego z Klientem,

» historię doręczenia przesyłki możesz śledzić na stronie DHL  https://sprawdz.dhl.com.pl/ po wpisaniu numeru listu przewozowego 

» w przypadku zakupu kilku produktów w ramach jednej transakcji, zamówione towary mogą być przesłane do Klienta w więcej niż jednej przesyłce.

» odbiór w sklepie stacjonarnym  Tomax

Ciechanów

ul. Sienkiewicza 77

tel.kom +48 790 506 505

Przydatne informacje:
» w momencie, gdy całe zamówienie zostanie skompletowane w wybranym salonie, powiadomimy Cię o tym mailowo i poprzez SMS,
» doręczone do sklepu stacjonarnego zamówienie oczekuje na odbiór przez 7 dni od momentu otrzymania przez Ciebie wiadomości.

Formy płatności


W sklepie Majsterkowanie.eu istnieją następujące możliwości opłacenia zamówienia: za pobraniem (przy odbiorze w momencie doręczenia paczki przez kuriera), on-line przez system PayU (przedpłata) oraz płatność w salonie stacjonarnym. Wyboru formy płatności dokonujesz w pierwszym kroku koszyka w trakcie składania zamówienia. 

Płatność za pobraniem

Jeśli zdecydujesz się na zamówienie płatne za pobraniem, czyli przy odbiorze paczki, prosimy o przygotowanie odliczonej kwoty dla kuriera.

Płatności on-line PayU (przedpłata)
PayU- umożliwia dokonanie płatności:
» przelewem (elektronicznym),
» kartą kredytową.


Przydatne informacje:

W przypadku płatności za pośrednictwem PayU należy wybrać z widocznej listy swój bank, zalogować się na konto i wykonać przelew. Po zaksięgowaniu płatności nastąpi realizacja zamówienia.
Strona www.payu.pl


Odbiór w sklepie

Zamówienie z opcją odbioru w sklepie umożliwia dokonanie płatności:
» gotówką,
» kartą kredytową/płatniczą,
» bonem płatniczym.